۱۳۹۷/۰۸/۲۳

برگزاری جلسه ستاد تنظیم بازار به ریاست معاون فرماندار سروستان

جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان سروستان به ریاست معاون فرماندار برگزار شد
معاون فرماندار سروستان: باید با تشکیل گشت های مشترک با محوریت مأمورین مرکز بهداشت از عرضه مواد غذایی غیربهداشتی در شهرستان جلوگیری کرد 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سروستان;احمدرضا کمالی سروستانی در جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان سروستان افزود : تامین به موقع کالاهای اساسی مورد نیاز مردم، قیمت گذاری کالاها و نظارت و بازرسی بر واحدهای صنفی از مهمترین وظائف ستاد تنظیم بازار است که این اقدامات باید در راستای بهبود کسب و کار و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و کسب رضایت آنان صورت پذیرد.
وی با اشاره به نقش مهم مرکزی بهداشت شهرستان در نظارت بر عرضه مواد غذایی گفت: باید با تشکیل گشت های مشترک با محوریت مأمورین مرکز بهداشت از عرضه مواد غذایی غیربهداشتی در شهرستان جلوگیری کرد.
کمالی سروستانی به نظارت جدی بر واحدهای صنفی در راستای کنترل و تنظیم بازار برای جلوگیری از تخلفات احتمالی اشاره و خاطرنشان کرد: تنظیم بازار به عرضه و تقاضا بستگی دارد و بعضی مواقع عرضه و تقاضا با کمبودهایی مواجه می شود که با رویکردی که در بازار مشاهده می کنیم باید تلاش کنیم تا نظارت از دستمان خارج نشود و کلیه دستگاه ها به دنبال این باشند که دچار کمبود اقلام مورد نیاز مردم نشویم.
لازم به ذکر است:این نشست با هدف بررسی وضعیت بازار و برنامه ریزی تامین و توزیع اقلام اساسی ، اتخاذ تدابیر و کنترل بازار تشکیل شده مقرر گردید استمرار فعالیت گشت های سیار با هدف حضور محسوس بر بازار و برخورد با متخلفین تاکید شد.
وی همچنین با توجه به سامانه تلفن 124 جهت اخذ شکایت مردم از گرانفروشی،کم فروشی و...و تمهیدات لازم جهت تاثیر گذار بودن اعمال قوانین اطلاع رسانی به مردم از نتایج ضروری دانست.


منبع : Sarvestan.farsp.ir

کد خبر : 69640
تعداد بازدیدها : ۵۰
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است